Name
Type
Price -
 
 
» Interactive map
» Accommodations Zakopane
 
Add property   •   Websites
 
 
Home Page » Reklama internetowa
 

Reklama internetowa

Reklama w Internecie jest dziś najpopularniejszym i najtańszym sposobem dotarcia do klienta. Korzyści jakie niesie za sobą reklama internetowa jest dużo wyższa i tańsza niż tradycyjne jej formy, głownie za sprawa precyzyjnego skierowania do grup docelowych oraz wysokiej mierzalności jej skuteczności. W tej dziedzinie reklamy prym wiedzie reklama w wyszukiwarkach tj. pozycjonowanie stron oraz kampanie linków sponsorowanych. Pozycjonowanie to podnoszenie pozycji strony w naturalnych wynikach wyszukiwania pod wybranymi hasłami/słowami kluczowymi w naturalny i długofalowy sposób. Naszą ofertę pozycjonowania stron znajda Państwo na stronie – pozycjonowanie stron.

Oferta linków sponsorowanych to forma reklamy, dostępna w wyszukiwarkach poza naturalnymi wynikami wyszukiwania, widoczna w postaci boksów reklamowych na górze i po prawej stronie wyszukiwarki. Naszą ofertę tej formy reklamy znajda Państwo w dziale linki sponsorowane – linki często stanowią dobre uzupełnienie naturalnego pozycjonowania strony.

Zarówno nasza oferta kampanii linków jak i pozycjonowania dotyczy głownie wyszukiwarki Google, jednak realizujemy na życzenie klienta reklamę w innych wyszukiwarkach.

Popularną formą reklamy internetowej są kampanie bannerowe w serwisach tematycznych. W tym celu posiadamy rozbudowany system serwisów turystycznych oraz współpracujemy z liderami tej branży, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Na indywidualne życzenie wyszukujemy skutecznej formy reklamy w serwisach regionalnych z Państwa miejscowości lub regionów potencjalnych odbiorców reklamy.

Nasza firma chętnie podejmie się wszelkich działań marketingowych dla Państwa, prowadzonych na zasadach outsourcingu. Realizujemy wszelkie, także nietypowe realizacje i zadania dla klientów.

Branża turystyczna to najlepiej rozwinięta gałąź gospodarki widoczna w Internecie. Z pomocą potężnych narzędzi jakie oferuje rynek internetowy i nasze rozbudowane zaplecze jesteśmy w stanie skutecznie i tanio wygenerować ruch na Państwa stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 
  Accommodations Zakopane
 
» Agrotourism
» Apartments
» Holiday Cottages
» Chalets
» Hostels
» Hotels
» Campsites
» Lodgins
» Motels
» Resorts
» Guesthouses
» Guestrooms
» Restaurants
» Resorts & Spa
» Hostels
» SPA & Wellness
» Riversite Hostels
» Inns
» Castles, palaces, manor houses
 
 
 
 
  Recommended accommodations
 
 
  Last advertisement
 
 
  Statistics
 
guests online: 2
todays visitors: 28
total visits: 1454
from: 2009-12-10
generation time: -0.19
 
Noclegi, hotele
© 2007 - Get in web. All rights reserved. Hotelisko.pl Group